Infolinia: 796 997 028

Najczęściej zadawane pytania

 

 

Zamówienie

1. Jak wysyłacie produkty wymagające przechowywania w lodówce?

Produkty termolabilne dołączamy do przesyłki tuż przed jej nadaniem, wraz informacją o dacie i godzinie wyjęcia z lodówki
 
 

2. Czy wysyłacie zamówienia za granicę?

Tak, realizujemy również zamówienia zagraniczne. Przed złożeniem takiego zamówienia prosimy serdecznie o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki a także możliwości realizacji.
 
 

3. Czy można dokonać modyfikacji zamówienia – dodać lub usunąć produkt?

Aktualnie wprowadzanie zmian w potwierdzonym zamówieniu nie jest możliwe. Zawsze jednak, bez względu na status zamówienia, istnieje możliwość jego anulowania i ponownego złożenia. 
 
 

4. Czy po potwierdzeniu i opłaceniu zamówienia może okazać się, że któryś z produktów jest niedostępny?

Takie sytuacje zdarzają się wyjątkowo rzadko. Występują jedynie w przypadku ostatnich sztuk produktów, gdy kilka osób w tym samym momencie zechce zamówić ten sam produkt, czego konsekwencją może być brak rezerwacji wybranej pozycji w zamówieniu. Wówczas nasze sklep skontaktuje się z Państwem, by poinformować o zaistniałej sytuacji.
 

 

Płatności

 

1. Czy sklep wystawia faktury z odroczonym terminem płatności (proforma)?

Nie wystawiamy faktur z odroczonym terminem płatności.
 
 

2. Wybrałam płatność za pośrednictwem systemu PayU. Niestety przy zamówieniu widnieje informacja “upłynął termin płatności”. Jak można opłacić zamówienie?

W przypadku pojawienia się powyższego komunikatu przy zamówieniu prosimy o kontakt z naszym sklepem. Zamówienie można również opłacić przelewem standardowym na konto bankowe – numer konta w Santander Bank Polska: 23 1090 2040 0000 0001 3713 4647.

 

3. Czy można opłacić zamówienie "za pobraniem" kartą u kuriera?

Tak firma kurierska umożliwia płatność karta przy odbiorze. Wszyscy kurierzy są wyposażeni w terminale.
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.