Infolinia: 796 997 028

W jaki sposób możesz u nas zapłacić :)

 

 

Szanowny Kliencie, skoro trafiłeś w to miejsce tzn., że w ofercie naszego sklepu znalazłeś coś co wpadło Ci w oko i wiesz, że jego miejsce jest w twoim domu. Podjąłeś już decyzję o zakupie, czas podjąć decyzję o RODZAJU PŁATNOŚCI dzięki któremu szybko, pewnie, szybko i wygodnie wybrane przez Ciebie meble staną
w twoim domu.

  • Dla Tradycjonalistów - PRZELEW TRADYCYJNY - po złożeniu zamówienia wyślemy na swój adres e-mail, a w nim wszystkie dane niezbędne do wykonania przelewu. Po opłaceniu zakupu i po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie – możliwie jak najszybciej zrealizujemy twoje zamówienie.

     

Na wszelki wypadek dane do przelewu znajdziesz też tutaj

Rachunek bankowy:

Santander Bank Polska
23 1090 2040 0000 0001 3713 4647

 

  • Dla Postępowych – PRZELEW ONLINE - bezpiecznie i wygodnie możesz zapłacić przelewem online za pomocą płatności realizowanej przez Serwis PayU. Udostępnia on automatyczne płatności przelewami on-line z 327 banków w Polsce w ciągu 24 godzin od daty zlecenia. Wybierz swój bank a dane do przelewu będą uzupełniane automatycznie.

 

  • Dla Ultranowoczesnych – KARTA PŁATNICZA - ultraszybka i bezpieczna płatność. Zaraz po tym jak dokonasz płatności, zamówienie może być przekazane do realizacji. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność kartą.

 

  • Dla oszczędnych – RATY – nie chcesz wydawać gotówki? Nic prostszego. Raty skrojone na miarę twoich możliwości czekają na Ciebie, te 0% też! Bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu kupuj i mieszkaj pięknie. 

 

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.